Aşk Yolu

0

Başlayamıyorum cümlelerime. Hep birşeyler eksik. Nokta koyuyorum, olmuyor. Gelir diyorum bekliyor, virgül koyuyorum, gelmiyorsun.  Cevabını bildiğimiz, birbirimize soramadığımız sorular,  aramıza koyuyor üç noktayı. Biri sen biri ben. Diğeri mi ?

Diğeri bazen aramızdaki duvar. Bazen aramızdaki köprü. Bazen sana benzeyen sevimli bıcırık bi kız çocuğu, bazen bana benzeyen, aşkın azılı bi katili, geceleri firari.

Ne cümleler fayda ediyor, ne de yıkık dökük hatıralar.  Kokunu alır  gibi oluyorum bazen kilometrelerce uzaktan. Görür gibi de oluyorum, hatta her defasında görüyorum onların yüzlerinde seni. Ben gülünce gülüyor, somurtunca bana kızıyorsun neden diye ?

Nedenini biliyorsun, neden soruyorsun ?    Okuyup geçiyorsun, neden sormuyorsun ?  Bitip tükeniyorum, yitip gidiyorum buralardan.

Geçip gidiyorum senden, senin açtığın aşk yolundan “Rab” be.  Gel, gel etme  orada buluşalım !  Orada göreyim cennetlik yüzünü.

Paylaş
"Yazar, çizer, webmaster" sloganıyla 2009'da açtığım blogumda kişisel edebi yazıların yanı sıra, webmaster, seo, dijital pazarlama, tasarım gibi konularda mesleki tecrübelerimi ve tavsiyelerimi paylaşıyorum. 7 yıldır aktif olarak firmalara ve kişilere dijital ajans hizmetleri veriyorum. Edebiyatı da seviyorum. İnanmıyorsanız bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*