Belki bunların çocukları sana ibadet eder Ya Rab !

2

peygamber-efendimizin-sahsiyeti-karakteri

Taifliler Hz. Peygamber’le (s.a.v) alay etmişler, onu kabul etmemişler, ayakları kanlar içinde bırakmışlardı. Allah katından “İstersen şu dağı üzerlerine yıkayım! ” teklifi geldiğinde, “Hayır, belki bunların çocukları sana ibadet ederler Ya Rabbi !” demiştir. (Buhari)

Prof. Dr. Muhammed Revvas / Peygamberimizin (s.a.v) Şahsiyeti ve Karakteri

Paylaş

“Yazar, çizer, webmaster” sloganıyla 2009’da açtığım blogumda kişisel edebi yazıların yanı sıra, webmaster, seo, dijital pazarlama, tasarım gibi konularda mesleki tecrübelerimi ve tavsiyelerimi paylaşıyorum. 7 yıldır aktif olarak firmalara ve kişilere dijital ajans hizmetleri veriyorum. Edebiyatı da seviyorum. İnanmıyorsanız bakın.

2 YORUMLAR

  1. Selamun Aleyküm Kadir Kardeşim,
    Uzun zamandır wmaracında dolaşır ve açılan konulardaki yazıları okurum. Kişisel bolgunu imzasına yazan arkadaşların bloglarına bakarım. Kendimce bir gün kişisel bir blogum olursa nasıl olur diye… Velhasılı sitene uğradım. Gerçekten çok güzel yazılar kaleme almışsın. Siteni çok beğendim; sade,mütevazi,samimi…
    Cenab-ı Hakk başarılarını daim eylesin. Vesselam…

    • Aleyküm selam ve rahmetullah kardeşim. Güzel yorumların için teşekkür ederim. Blog yazmaya bir an önce başla bence. Daha fazla bekleme.

      Selametle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*