Google Anahtar Kelime Aracı

0

Google keyword tool  anahtar kelime arama aracının değişmesi sebebiyle, milyonlarca kullanıcı sorgulamaları artık adwords hesaplarından yapıyor.  Gmail hesabı ile giriş yaparak eski google keyword tool ile birebir aynı olmasa da, aynı şekilde sorgulama yapabiliyorsunuz.

google anahtar kelime aracıGoogle keyword tool, yeni adıyla   keyword planner  anahtar kelime arayışlarımızda bize yardım edecek. Gmail hesabımızda giriş yaptıktan sonra,  anahtar kelime grupları, tıklanma, gösterim oranları, rekabet ve reklam verenler için sunulan maliyet sütunlarını göreceksiniz.

Yeni anahtar kelime aracımız hayırlı olsun.  Web sitelerimizi arama kelimelerine göre düzenleyerek, organik olan trafiğini arttırabiliriz.   Google keyword tool‘umuz  ;  keyword planner‘a buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş
"Yazar, çizer, webmaster" sloganıyla 2009'da açtığım blogumda kişisel edebi yazıların yanı sıra, webmaster, seo, dijital pazarlama, tasarım gibi konularda mesleki tecrübelerimi ve tavsiyelerimi paylaşıyorum. 7 yıldır aktif olarak firmalara ve kişilere dijital ajans hizmetleri veriyorum. Edebiyatı da seviyorum. İnanmıyorsanız bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*