Instagram Hesap Dondurma – 2017

0

Instagram hesap dondurma konusu, tıpkı bir zamanlar facebook hesaplarının dondurulması gibi sıkça yapılan bir işlem haline gelmeye başladı. Çoğu kişi instagram hesap dondurarak, belirli bir süre veya kalıcı olarak instagram üzerinden kendilerine erişilmesini istemiyor. Bu durumu ünlü dediğimiz kesimde sık sık görmek mümkün.

Instagram Hesap Dondurma

Eğer siz de instagram hesabını dondurmak istiyorsanız aşağıdaki işlemleri sırasıyla yaparak, instagram hesabınızı dondurabilirsiniz.

1 – Instagrama Giriş ; Instagram’a internet tarayıcısı üzerinden girip yapın. Sizi direk instagram hesap dondurma sayfasına yönlendirecek aşağıdaki linke tıklayın.

Instagram dondurmak veya gecici olarak kapatmak için tıklayın

Eğer instagram hesabını dondurmak isterseniz ve instagram uygulamasından bunu yapmak isterseniz, ilgili bağlantının uygulamada olmadığını görürsünüz. Yani instagram dondurma sadece web tarayıcılarında instagrama giriş yapılarak olur.

instagram hesap dondurma

2 – Yukarıdaki sayfa açıldığında açılır menü üzerinden neden instagram hesabınızı dondurmak istediğinizi belirtip, şifrenizi yazın. Daha sonra hesabı geçici olarak kapat diyerek instagram hesabınızı dondurmuş olursunuz.

 

Paylaş
"Yazar, çizer, webmaster" sloganıyla 2009'da açtığım blogumda kişisel edebi yazıların yanı sıra, webmaster, seo, dijital pazarlama, tasarım gibi konularda mesleki tecrübelerimi ve tavsiyelerimi paylaşıyorum. 7 yıldır aktif olarak firmalara ve kişilere dijital ajans hizmetleri veriyorum. Edebiyatı da seviyorum. İnanmıyorsanız bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*