Restaurant Firmaları İçin Hazır Web Sitesi

0

Restaurant, kafe, butik pastaneler vb. yiyecek – içecek hizmeti veren firmalar ve kişiler için hazırladığım hazır restaurant sitesini linkten canlı olarak inceleyebilirsiniz.

Restaurant sitesinin genel özelliklerine baktığımızda Türkçe yönetimi paneli ve seo uyumlu altyapısı öne çıkıyor. Mobil uyumlu tasarıma sahip olması, müşterilerin telefon ve tabletler üzerinden sitenizi rahatça dolaşmasını sağlıyor.

hazır restorant sitesiYemek menüleri ekleyebileceğiniz menü detay sayfaları var. Hakkımızda, mizyon, vizyon gibi sayfaları “Sayfa Yönetimi” kısmından kolayca oluşturabilirsiniz.

Ayrıca eklediğiniz menüleri online yada telefonla sipariş alabilirsiniz. Toplu yemekler ve organizasyonlar için Rezervasyon bölümünü de yaptık.  Fotoğraf ve videolarını da istediğiniz gibi panelden ekleyebilir, düzenleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı sitenize ekleyerek, internetin gücünü başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Hazır restorant sitesini bu linkten de inceleyebilir, daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Paylaş
"Yazar, çizer, webmaster" sloganıyla 2009'da açtığım blogumda kişisel edebi yazıların yanı sıra, webmaster, seo, dijital pazarlama, tasarım gibi konularda mesleki tecrübelerimi ve tavsiyelerimi paylaşıyorum. 7 yıldır aktif olarak firmalara ve kişilere dijital ajans hizmetleri veriyorum. Edebiyatı da seviyorum. İnanmıyorsanız bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*