WordPress Site Arkaplanda Youtube Video Oynatma

0

WordPress bir sitede arkaplanda youtube video oynatma başlıklı yazıda, sizlere wordpress bir sistemin arkaplanında tam ekran olarak nasıl youtube videosu oynatıldığını anlatacağım.

Günümüzde sitelerin bir hayli dinamikleşmesiyle, arkaplanlarda buna ayak uydurdu.Video arkaplanlar son zamanlarda daha sık kullanılıyor. Gerek müzik, gerekse de sürekli değişen resimlerden dolayı pek bir tercih edilir oldu. Bazı sözlük sitelerinde de reklam olarak kullanılan bu sistem, video içeriği yüksek çözünürlükte olmadığı, ve internet hızınızın iyi olduğunu düşünürse, çok kullanışlı.

Arkaplanda youtube video oynatma sisteminin wordpress eklentsi mevcut. Youtube video background eklentisini indirmek burayı tıklayın.

Eklentinizi normal olarak yükleyin ve etkileştirin.

Video url yazan bölüme, youtube linkini yazın. Saydamlık ve video kalite ayarlarınızı dilediğiniz gibi panelden yapabilirsiniz.

Eklentiye ulaşmak için burayı tıklayın.

Paylaş

“Yazar, çizer, webmaster” sloganıyla 2009’da açtığım blogumda kişisel edebi yazıların yanı sıra, webmaster, seo, dijital pazarlama, tasarım gibi konularda mesleki tecrübelerimi ve tavsiyelerimi paylaşıyorum. 7 yıldır aktif olarak firmalara ve kişilere dijital ajans hizmetleri veriyorum. Edebiyatı da seviyorum. İnanmıyorsanız bakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*