Anasayfa Listeler En İyi İnternet Bankacılığı Hangisi ?

En İyi İnternet Bankacılığı Hangisi ?

2 dakika okunma süresi
en iyi internet bankacılığı

İnternet bankacılığı, bankanın size website üzerinden sunduğu online işlemlerin  tümünün gerçekleştirilmesidir. En iyi internet bankacılığı hizmeti veren bankalar, müşterilerini memnun edebilmek için birbirleriyle kıyasıya yarışmakta.

Bundan yaklaşık  4 yıl önce Ziraat Bankası online şubesini değiştirmişti. Ben de o zamanlar aktif kullandığım online şubeye giriş yaptım. Fakat çıkış yapamadım 🙂 Daha önceden alışkın olduğumuz (şeklini, rengini, sitedeki yerini hatırladığım) çıkış yap butonu yoktu. Alt kısma sadece ÇIKIŞ kelimeleri ile link koyulmuştu.  Anlayacağınız çıkış yazısını CTRL + F tuşuyla arayıp buldum.

Bu problemi yaşadıktan bir iki gün sonra, Ziraat Bankası e-bültenden “Yeni İnternet Şubemizi Değerlendirin” gibi bir geri dönüş toplayan e-posta geldi. Hemen bu konuyu onlara geri dönüş olarak ilettim.

2-3 gün sonra Ziraat Bankası uzantılı bir mailden geri dönüş aldım. İlgili çıkış butonunu daha görünür bir yere, ikon olarak eklediklerini gördüm. 20 yaşında bi gencin kişisel görüşünü önemseyeceklerini sanmazdım, ama dediklerimi sanki patronlarıymışım gibi yaptılar 🙂  Bu konuyla ilgili benden başka dönüş sağlayan oldu mu bilmiyorum, ama 2-3 gün sonra internet şubesi istediğim gibi olmuştu.

Kullanıcı deneyimi kelimesiyle ilk burada tanıştım. Ve kullanıcıya önem veren Ziraat Bankasını canı gönülden tebrik ettim.  Aktif olarak, Enpara, Finansbank, Kuveyttürk gibi bankaların da internet şubelerini kullanıyorum. Ama sektörden bir kişi olarak en beğendiğim şube,  Ziraat Bankası’nın internet Şubesi.

En İyi İnternet Bankacılığı Hangisi mi ?

ziraat bankasi internet subesi

Sanki altınım varmış gibi;  “Altınları değerlendirmenin şimdi tam vakti” diye arada sırada mail atıyor, bi kötü huyu bu 🙂

Eğer siz de farklı bi deneyim yaşadıysanız, yoruma yazabilir, kullanmadığım diğer bankalar hakkında da görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

 

Cevap Ver

Yorumunu yaz
Ad Soyad