Anasayfa Instagram Instagram Hesap Dondurma – 2017

Instagram Hesap Dondurma – 2017

1 dakika okunma süresi
instagram dondurma

Instagram hesap dondurma konusu, tıpkı bir zamanlar facebook hesaplarının dondurulması gibi sıkça yapılan bir işlem haline gelmeye başladı. Çoğu kişi instagram hesap dondurarak, belirli bir süre veya kalıcı olarak instagram üzerinden kendilerine erişilmesini istemiyor. Bu durumu ünlü dediğimiz kesimde sık sık görmek mümkün.

Instagram Hesap Dondurma

Eğer siz de instagram hesabını dondurmak istiyorsanız aşağıdaki işlemleri sırasıyla yaparak, instagram hesabınızı dondurabilirsiniz.

1 – Instagrama Giriş ; Instagram’a internet tarayıcısı üzerinden girip yapın. Sizi direk instagram hesap dondurma sayfasına yönlendirecek aşağıdaki linke tıklayın.

Instagram dondurmak veya gecici olarak kapatmak için tıklayın

Eğer instagram hesabını dondurmak isterseniz ve instagram uygulamasından bunu yapmak isterseniz, ilgili bağlantının uygulamada olmadığını görürsünüz. Yani instagram dondurma sadece web tarayıcılarında instagrama giriş yapılarak olur.

instagram hesap dondurma

2 – Yukarıdaki sayfa açıldığında açılır menü üzerinden neden instagram hesabınızı dondurmak istediğinizi belirtip, şifrenizi yazın. Daha sonra hesabı geçici olarak kapat diyerek instagram hesabınızı dondurmuş olursunuz.

 

Cevap Ver

Yorumunu yaz
Ad Soyad