İstanbul Seo Uzmanı – İstanbul SEO Danışmanı

İstanbul, günümüzde ülkemizin başkenti olmasa da ticaretin başkenti diyebiliriz. Bende İstanbul’da yaşayan bir seo uzmanı olarak, sizin gibi beni internetten bulan, referanslarla gelen kişilere, kurumlara İstanbul’da seo uzmanı hizmeti veriyorum.

Bu yazıyı okuduğunuza göre mutlaka Seo’nun ne demek olduğunu biliyorsunuzdur ? Kısaca seo dediğimiz arama motoru optimizasyonu, yüzlerce farklı değişenkene bağlı bir algoritma üzerine kuruludur.  Web sitemizin alan adı, altyapısı, içeriği, backlink dediğimiz dış bağlantı linkleri ve daha sayamacağımız kadar fazla faktör sıralamamızı etkiler. Peki ben istanbul seo uzmanı olarak, İstanbul’daki müşterilerime ne sağlıyorum ?

Şuan bölgesel bir sayfa içindesiniz. Yani İstanbul bölgesiyle alakalı bir yazı okuyorsunuz. Üretim, hizmet, sağlık vb. birçok farklı sektörde bölgesel, hatta il bazlı hizmet veriliyor. Su tesisatından tutun, çilingirine, emlakçısından, halı yıkamacısına kadar bölgesel hizmet veriliyor. Etkili bir seo sonucunda, çevre ilçelere veya il geneline hizmet vermek ve bu hizmeti arama motoru optimizasyonu ile ücretsiz olarak elde etmek düşündüğünüz gibi çok kârlı bir iştir.

İstanbul Seo Uzmanı Olarak

  • İstanbul il ve ilçelerine özel açılmış web sitelerini hedef anahtar kelimelerde optimize ederek daha iyi konumlara taşıyorum.
  • Bireysel veya kurumsal olarak çalıştığım müşterilerimizle İstanbul içi aylık toplantılar yaparak, iş geliştirme, performans değerlendirmesi ve ileriye dönük planlamalar yapıyorum.
  • E-ticaret alanında sitenizi yöneten e-ticaret yöneticilerinize, editörlerinize veya firma sahiplerine birebir yerinde eğitim hizmeti sağlıyorum.
  • Adwords için açılış sayfaları veya yaprak siteler diyebileceğimiz, kalite puanları yüksek web siteleri hazırlayıp bütçenizi daha ekonomik kullanmanızı sağlıyorum. İsterseniz de adwords hesaplarınızı yönetiyorum. (Kazandığım adwords sertifikalarına adwords bölümünden göz atabilirsiniz.)

İstanbul’da bölgesel bir seo hizmeti almak istiyorsanız, iletişim bölümünden bana ulaşabilir, detaylı görüşebilirsiniz.

 

İstanbul Seo Uzmanı Olarak Hangi İlçelere Hizmet Veriyorum ?

İstanbul’da Asya ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelere ve semtlere seo uzmanı hizmeti veriyorum.

istanbul seo uzmanı

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

İstanbul’da bir Seo Uzmanı İle Çalışmanın Faydaları Nelerdir ?

Yazımın başında dediğim gibi ticaretin başkenti olan İstanbul’da yaşamak, Türkiye’de hiçbir yerde edinemeyeceğimiz ticari iş tecrübesi, ağlar ve fırsatlar sunar. Ben İstanbul’da yaşayan ve buradan çalışan bir seo uzmanı olarak, edindiğim sektörel tecrübelerimi ve seo bilgimi, bu fırsatları yakalamak ve değerlendirmek için kullanıyorum. Bugüne kadar giyim, teknoloji, bilgisayar, uçak bileti, otomotiv, hediyelik ürünler gibi birçok sektörde fırsatları müşterilerimle beraber değerlendirdik.

Ayrıca aylık veya belirli zamanlardaki fiziksel olarak toplantılar ile daha iyi bilgi ve tecrübe akışı, su götürmez bir gerçektir. Çalışmalarımızın verimini oldukça arttırmaktadır.

Eğer sizde böyle fırsatlar görüyor, değerlendirmek istiyorsanız, İstanbul’da yaşayan ve çalışan bir seo uzmanı olarak şimdi benimle iletişime geçin.