Yazıyorum
,
2009 ‘dan beri… Hani şu bir gün bir şeyler  insanın kafasına “tak” eder ya, hah. İşte o günden beri. Söyleyemediğim, söylesem de anlatamadığım, anlatsam da anlaşılmayan şeyleri yazmaya başladım. Yazmaktan korkuyordum. Korkudan yazdım. Hak’kı bildikten sonra ne elim durur oldu, ne de dilim. Halâ korkuyorum, kul olamazsam, kül olacağımdan. Ümitliyim, üstün gelecek olan bizleriz.

 

Çiziyorum,
Bazı kelimelerin altını, bazılarının üstünü. Yine 2009’da tanıştığım photoshop ile mesleğimle ilgili web siteler, reklam bannerları vb. tasarımlar çiziyorum. Hayal gücüm, gökyüzü kadar mavi. Uçsuz, bucaksız…

Çemremdekiler olarak beni blog yazarı, edebiyatçı, nacizane şair olarak tanıyor, biliyor olabilirsiniz. Lakin dijital dünyada tam olarak şu işlere vâkıfım  ve kazancımı buradan sağlıyorum. (Kelimeler karın doyurmuyor, yenmiyor, yutuluyor , boyundan büyük cümleler… )

  • Seo : Google gibi arama motorlarıyla, web sitelerini uyumlu hale getiriyorum.
  • Google Adwords : Sertifikalı Google Adwords danışmanıyım. Müşterilerime online reklamlar hakkında çözümler üretip, destek sağlıyorum.
  • E-ticaret : İnternet üzerinden herhangi bir ürün veya hizmet satabileceğiniz siteler hazırlıyorum.
  • Web Tasarım : Kurumlara, kişileri web siteleri tasarlıyorum.
  • Grafik Tasarım ; 8 yıllık photoshop tecrübemi de kelimelerim kadar iddialı konuşturuyorum.
  • Sosyal Medya Yönetimi : Firmaların dijital ortamda kimliğinizi temsil eden sosyal medya hesaplarını yönetiyor, danışmanlığını sağlıyorum.
  • Dijital Pazarlama : Tüm bunları koordineli ve sistemli bir şekilde yaparak internet üzerinden ürün-hizmet satanlara destek sağlıyorum.

Severek yaptığım bu yazma eylemini de işlerimde zevkle ve profesyonelce kullanıyorum.

 

Dijital işler ile ilgili bir sorunuz varsa buraya, “başka neler yazmış acaba bu çocuk” diyorsanız,  buraya alayım.  Dilerseniz instagramda takip edebilir, facebook sayfamı da beğenebilirsiniz.