Mevlütler İçin Aradığınız Herşey Mevlidimvar.com’da

Mevlütlerde davetlilere ikram edilmesi gelenekleşmiş belli ürünler vardır. Bu ürünler mevlütlerin olmazsa olmazı durumuna  gelmiştir. Mevlüt şekeri, mevlüt lokumu, mevlüt hatırası tesbihler ve cüzler, tesbih kutuları bunlara verilebilecek örneklerdendir.

Mevlütlerde kullanılan nesneler piyasada çeşit çeşit görünürler. Bu nesneler mevlüdün türüne göre tasarlanırlar. İsteğe bağlı farklı renk ve düzende hazırlanarak  kimi zaman tek başlarına kimi zaman da paket olarak hizmete sunulabilirler.

Piyasada neredeyse her keseye uygun mevlüt için hediyelikler bulmak mümkündür. Lüks paketler olduğu gibi ekonomik paketler de vardır. Paketin içerisindeki malzemelerin miktarı ve çeşidi fiyatı etkileyen en büyük etmenlerdendir.

mevlüt hediyelikleriUcuz mevlüt paketlerini oluşturan setlerde, süslü karton çanta, yasin cüzü, kokulu tesbih, mevlüt  şekeri bulunur. Bu gereçleri ayrı ayrı temin etmek yerine toplu olarak paket şeklinde almak hem ekonomik olarak fiyatı daha aşağıda tutmakta, hem de birbiriyle uyumlu olduğundan görsel olarak daha hoş olmaktadır.

Ekonomik mevlüt paketleri şahsa özel olarak da düzenlenebilmektedir. Paketin hazırlanmasında kullanılan malzemelerden bazıları baskı ve süslemelerle hatıra malzemesi olarak hazırlanabilmekte, mevlüt için yasin kitabı ve tesbih kutularının üzerine çeşitli türde baskılar ilave edilmektedir.

Mevlüt için aradığınız tüm hediyelikleri mevlidimvar.com‘da bulabilir, kredi kartıyla güvenle sipariş verebilirsiniz. Üstelik toptan fiyatlarla indirimli ürünler alabilirsiniz.

https://www.mevlidimvar.com

Mevlütler İçin Aradığınız Herşey Mevlidimvar.com’da

Mevlütler İçin Aradığınız Herşey Mevlidimvar.com’da İçin Yorumunu Yaz

den
Please enter your comment!
Please enter your name here

*