Anasayfa Opencart Opencart Adwords Dönüşüm Kodu Modülü

Opencart Adwords Dönüşüm Kodu Modülü

2 dakika okunma süresi
opencart adwords dönüşüm kodu modülü

Hepimizin çok sevdiği opencart web sitelerinde çoğu zaman ekstra modüllere ihtiyaç duyarız. Her sektöre, yapıya göre uygulanabilen opencart’ın en güzel özelliği de bu aslında.

Google adwords reklamları ile satış yapan bir e-ticaret sitesinde olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir modül olan, opencart adwords dönüşüm kodu modülünden bahsediyorum.

Bilmeyenler için şunları hatırlayalım ;

Google adwordste  bir reklama bir kelimeye tıklandığında bunun satışa kadar takibi yapılır. Tabi bu takibin sorunsuz  ve sistemler arasında anlaşılır bir şekilde tamanlanması için teşekkür sayfası dediğimiz “siparişiniz alımıştır” sayfasına gitmesi gerekir. Bu sayfaya eklenen kodlar, sepet tutarlarını çekemezse, Google analitik ve Google Adwords üzerinde satış raporlarını göremeyiz.

Opencart Adwords Dönüşüm Kodu Modülü Neden Gereklidir ?

  • Google adwords ile yapılan satışların takibini sağlamak için kesinlikle gereklidir. Eğer bir Adwords reklam vereni iseniz, dönüşüm takibi yapılmadığı sürece hiçbir veriyi ölçemediğinizi görürsünüz. Ve tabiki, müşterinin nereden geldiği, hangi ürünlerin daha çok satıldığı, hangi reklamlardan ve hangi kelimelerden satış olduğunu, ortalama sepet tutarlarını vb. daha birçok veriyi analiz edemezsiniz.
  • Sadece adwords üzerinde değil, seo yani organik arama sonuçlarından ne kadar satış-gelir elde ettiğinizi de ölçebilirsiniz.

Opencart Adwords Dönüşüm Kodu Modülünü Siteme Nasıl Kurarım?

Çok basit, yan taraftaki modül sipariş formuna bilgilerinizi girerek gönder tuşuna basın. Opencart sitelerde dönüşüm problemini çözdüğüm diğer siteler gibi, sizin de dönüşüm kodu sorununuzu çözeyim.

Adwords Dönüşüm Kodu Modül Ücreti Nedir ?

Adwords dönüşüm kodu modülü domain lisanslı ücreti 100 TL’dir. İsteyenler için ücretsiz kurulum yapabilirim. Modülü kurmasını bilenler, dosyaları sunucusuna yükleyip, kendileri de kurabilir.

Cevap Ver

Yorumunu yaz
Ad Soyad