Restaurant Firmaları İçin Hazır Web Sitesi

restaurant web sitesi

Restaurant, kafe, butik pastaneler vb. yiyecek – içecek hizmeti veren firmalar ve kişiler için hazırladığım hazır restaurant sitesini linkten canlı olarak inceleyebilirsiniz.

Restaurant sitesinin genel özelliklerine baktığımızda Türkçe yönetimi paneli ve seo uyumlu altyapısı öne çıkıyor. Mobil uyumlu tasarıma sahip olması, müşterilerin telefon ve tabletler üzerinden sitenizi rahatça dolaşmasını sağlıyor.

hazır restorant sitesiYemek menüleri ekleyebileceğiniz menü detay sayfaları var. Hakkımızda, mizyon, vizyon gibi sayfaları “Sayfa Yönetimi” kısmından kolayca oluşturabilirsiniz.

Ayrıca eklediğiniz menüleri online yada telefonla sipariş alabilirsiniz. Toplu yemekler ve organizasyonlar için Rezervasyon bölümünü de yaptık.  Fotoğraf ve videolarını da istediğiniz gibi panelden ekleyebilir, düzenleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı sitenize ekleyerek, internetin gücünü başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Hazır restorant sitesini bu linkten de inceleyebilir, daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Cevap Ver

Yorumunu yaz
Ad Soyad