Ücretsiz seo teklifi almak için şimdi teklif formunu doldurun.


Seo Teklifimi Ne Zaman Alabilirim ?

Yukarıdaki formu doldurup gönderdikten sonra,  24 saat içinde sitenizi ve anahtar kelimelerini inceleyip dönüş sağlıyorum.

Seo Teklifi Neye Göre Değişiyor ?

Teklif verirken web sitenizin domaininden, yaşından, altyapısından tutun, eklediğiniz içeriklere, kullanıcı deneyimine kadar bizim için çok önemlidir. Seo dostu siteler, her zaman daha iyi ve  hızlı sonuç verir.  İşimiz ne kadar kolaylaşırsa, size verilen fiyatlar o kadar ekonomik olacaktır.

Kaç Adet Anahtar Kelime Yazmalıyım ?

Bu tamamen sizin hedeflediğiniz kelimelere göre değişebilir. 1 taneden, 50 taneye kadar kelime belirleyebilirsiniz. Sitenizi ve kelimelerinizi inceledikten sonra ben de size başka alternatif kelimeler sunabilirim.

Aynı Sektördeki Sitelere Hizmet Veriyor Musunuz ?

Aynı sektörde başka bir müşteri malesef almıyorum. Not : Bölgesel olarak çalışılan sektörler hariç böyle bir çalışma yapmıyorum. Örneğin “istanbul halı yıkama” kelimesi için ABC sitesine hizmet verirken, “konya halı yıkama” kelimesi için XYZ firmasına hizmet verebiliyorum. Aynı sektör olmasına rağmen bölge farklı olduğu için çalışabiliyoruz. Bu durum anahtar kelime ve bölgeye göre değişmektedir. Detaylar için iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.