Anasayfa Photoshop Ücretsiz Psd Siteleri

Ücretsiz Psd Siteleri

1 dakika okunma süresi
ucretsiz psd siteler

Ücretsiz psd siteleri hazır psd dosyaları sunan, işlerimizi kolaylaştıran topluluklardır. Bize hazır olarak sunulan psd tasarımların olduğu bir kaç kaynak site önereceğim. Siz de benim gibi, bu kaynaklardan psd dosyalarıücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

İşte Ücretsiz Psd Siteleri

Bunlardan birincisi; 365 PSD

Binler hatta onbinlerde psd tasarımların bulunduğu kocaman bir psd arşiv sitesidir. Gerek web, gerek diğer tasarımlarda kullanabileceğiniz butonlar, süsler, çerçeveler, mockup şablonları bulabilirsiniz.  Ücretli, güzel psd şablonlarının olduğu gibi, ücretsizler de, bir o kadar güzel.

psd siteleri

 

İkincisiPSD Graphics

Psd tasarımların yanı sıra eğitici videoların  da bulunduğu bir web arşivi. Photosohopta arkaplan demek, bazen saatleri ifade edebilir. İşte bu saatlerinizi alabilecek bir çalışmayı, farklı arkaplanlar sayesinde ücretsiz psd siteleri ile dakikalara kolayca indirebilirsiniz.

ücretsiz psd siteleri

 

Ve üçüncüsü; Freepsdfiles

Belki de benim gibi sizin de en cok rastladığınız psd sitesi. Eğer bir webmastersanız, aradığınız bütün tasarımları burada bulabilirsiniz. Ağırlıklı olarak mockup tasarımları, logo tasarımları, etiketler, kurdeleler var. Ayrıca mailing şablonları için kullanabileceğiniz mail şablonları da mevcut.

Sizin de kullandığınız başka ücretsiz psd sunan web siteleri varsa, yorum kısmına yazabilirsiniz.

Cevap Ver

Yorumunu yaz
Ad Soyad