Hakkımda

1992 doğumluyum ve İstanbul’da yaşıyorum. 2009’dan beri aktif, kişisel blog olarak kullandığım Kadirbakmaz.com’u, artık bilgilerimi ve tecrübelerimi paylaştığım bir dijital pazarlama blogu olarak kullanıyorum. Aslen Ordu’luyum.

Gerek lise, gerekse üniversite eğitimimi ilgi duyduğum ve severek yaptığım bilişim sektörü üzerine aldım. Şuan işini severek yapmanın, bu alanda eğitim almış olmanın ve en önemlisi 10 yıllık sektör tecrübemin meyvelerini yiyorum.

Polen Medya’yı kurmadan önce, birçok firmada tam zamanlı olarak dijital pazarlama uzmanı ve benzer pozisyonlarda çalıştım. Yazılım altyapılarına aşinalığım, tasarım yeteneğimin güçlü olması ve Türkçe’yi etkin  bir şekilde kullanabilmem, yönettiğim projelerde de başarılı olmamı sağladı. İşin mutfağında olmak başarı için gerçekten önemli bir unsur.

İşimizde kullandığımız terimlerin neredeyse tamamı yabancı kelimeler olmasına rağmen, Türkçe karşılığı olan tüm terimlerin Türkçe’sini kullanmayı tercih ediyorum. Sürekli İngilizce terimleri araya sıkıştırarak, SEO’yu “esiyo” diye telaffuz ederek, daha fazla şey bildiğimi zannetmiyorum ve zannettirmek istemiyorum.

Birçok alanda olduğu gibi dijital pazarlama alanında da herkesin kendini geliştirebileceğine inanıyorum ve bunun için Kadirbakmaz.com’da daha önceden edindiğim tecrübelerimi paylaşıyorum. İşim ile alakası olan eğitimlere sürekli dahil olmaya ve yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum.  Şöyle ki, bugün öğrendiğiniz bir dijital pazarlama yöntemi 1 yıl sonra fayda vermeyebiliyor. Bu sektörde güncel olmak birinci şart.

Butik olarak hizmetler sunan Polen Medya’da Google Ads Reklamları, Facebook ve Instagram Reklamları, SEO, E-posta Pazarlama, İçerik Pazarlama ve genel anlamda dijital pazarlama alanında danışmanlık hizmetleri sunuyorum. Her sektörün, firmanın müşteri kitlesinin farklı bir zihin yapısında olduğunu gördükten sonra, başarı oranını arttırmak için sektöre-firmaya özel dijital pazarlama yöntemleri uyguluyorum. Müşterilerimize değer üreten bir sistem (teknik tabirle “funnel”) kurarak, düzenli gelir kaynakları üretmek için çalışıyorum.

Yazılım, tasarım, eticaret alanlarında çözümler üreten, profesyonel bir ağa ve dış kaynak ekibine sahibim. Şuan bireysel olarak dijital pazarlama eğitimleri de veriyorum. Ayrıca ekibimize ait e-ticaret ve yazılım alanındaki 2 farklı projemizi yönetiyorum.

Bana iletişim sayfasındaki kanallardan ulaşabilirsininiz.

Görüşmek üzere.