Soru Sor

Merhaba,  

Dijital pazarlama, seo, google adwords, sosyal medya, online reklamcılık vb. kategorilerde aklına takılan sorular mı var ? Yeni açtığım bu soru-cevap bölümünden sorularınızı severek cevaplayacağım. 

Bilgilendirme : Lütfen soru sorarken gerçek adınızı ve eposta adresinizi kullanınız. Aksi durumda mail üzerinden cevap vermemiz gereken bir durumda iletişim sağlayamayız. Buraya yazdığınız mail adresiniz paylaşılmayacaktır, sadece biz görebiliyoruz. 

6 Yorumlar

  • Merhaba Cemil Bey,
   Google adwords reklamlarından ne kadar çok trafik elde ederseniz o kadar iyi olur. Sadece google adwords değil, farklı trafik kaynaklarından ziyaretçi çektiğimizde de aynı durum söz konusudur. Eğer site içi optimizasyonlarınızı tamamladıysanız ve konum yükseltme için uğraşıyorsanız bu durumda trafik oldukça faydalıdır.

  • Merhaba Cemal Bey,

   Pla reklamları için veri kaynağınızı eklediniz mi ? E-ticaret siteniz için kullanıyorsanız ürünlerinizin doğru bir şekilde merchant center’a eklenmiş olması gerekiyor. Ayrıca ürünler stokta olmalı, ürün resimleri üzerinde filigram olmamalı ve resim çözünürlükleri yeterli seviyede olmalıdır. Adwords kampanyasını da doğru bir şekilde oluşturmanız gerekmektedir.

  • Merhaba Semih Bey,

   1- Adwords üzerinden tıklama aldığınız kelimeleri arama terimleri raporları bölümünden mutlaka kontrol edin.
   2- Eşleşme türlerini doğru bir şekilde kullandığınızdan emin olun. (Geniş eşleşme kullanıyorsanız ilgili kelimelerden trafik aldığınızdan emin olun.)
   3- Reklam kampanyanızın yayın durumu hızlandırılmış versiyonda olabilir.

Cevap Ver

Yorumunu yaz
Ad Soyad