Sertifikalı Adwords Uzmanı

Google Adwords reklamlarınız için sertifikalı adwords uzmanı mı arıyorsunuz ? Freelance veya diğer çalışma modelleriyle adwords reklamlarınıza yön vermek için buradayım.

 

Sertifikalı Adwords Uzmanı Kimdir ?

Google’ın reklam platformu olan Adwords gelişmiş bir altyapı sahiptir. İçinde farklı onlarca reklam modeli ve strateji barındıran, basit ama bir o kadar ince detayı olan google adwords, uzmanlık isteyen bir online pazarlama aracıdır. Google bu uzmanları belirlemek için eğitimler ve bu eğitimlerin sonunda online sınavlar yapar. Sınavı başarıyla bitirenler, Sertifikalı Adwords Uzmanı olarak, Adwords müşterilerine hizmetler sunar.

 

Adwords’te Hangi Sertifikalar Var ?

Google Adwords reklamlarında Arama Ağı Reklamcılığı, Mobil Reklamcılık, Görüntülü Arama Ağı Reklamları, Alışveriş Reklamları ve Video Reklamcılık olmak üzere 5 ana reklam modeli mevcuttur. Adwords sertifikası almak için her bir sınava ayrı ayrı girilip, başarı gösterilmesi gereklidir. Her sektöre göre değişen reklam modellerini adwords uzmanı olarak belirliyor, çalışmalarımızı beraberce yürütüyoruz.

Aşağıdan sahip olduğum adwords ve diğer sertifikalarımı inceleyebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi almak için yan taraftaki formu doldurabilirsiniz.

Peki Adwords reklamlarıyla ücretli trafik çekerken, SEO ile ücretsiz trafik çekmek istemez miydiniz ? Adwords teklifinin yanında, şimdi ücretsiz seo teklifi isteyin. Etkin seo çalışmalarıyla reklam bütçelerinizi minimuma indirin.