Web Sitesi Olmayan Firma  Var Mı Hala ?

0
381
web sitesi olmayan firmalar

İnternet kullanımının zirve yaptığı bir zamanı yaşıyoruz.  Öyle ki internet artık cebimize kadar girmiş durumda.

Yolda, evde, okulda, işte her an cep telefonları kullanıyoruz.  Teknolojinin son nimetlerinden olan  akıllı telefonlar ile mobil internet kullanımı tavan yapmış durumda.  Günümüzde internet kullanımının yüzde 50’si şuan mobil trafikten sağlanıyor. Yani cep telefonu, tablet  vb. cihazlardan.

 

Peki firmalar, potansiyel müşterilerinin nerede olduğunun farkında mı ?

Şöyle ki bir web sitesi ile İstiklal Caddesi’nde dükkanı olan bir mağazadan daha fazla müşteri-ziyaretçi çekebilirsiniz. Firmalar kendilerini tanıtacak hazır firma sitesi kurarak potansiyel müşteriler pastasından kendine düşen dilimi yiyebilir.

Bir toptancı olduğunuzu düşünün. Sizi kartviziti olanlar ve var olan müşterileriniz dışında kimsenin tanımadığını farkedebilirsiniz. İşin enteresan tarafı, siz toptancı olduğunuz halde başka bir toptancıya internet üzerinden ulaşabilir, ama internetin gücünün hala farkında olmayabilirsiniz. Telefon numarasını unuttuğunuz bir firmanın web sitesine girerek  telefon numarasını almış da olabilirsiniz.

Sektörde hazır web sitesi hizmetleri veren  Hazirwebsitem.net’in hazır firma siteleri ile siz de  dilediğiniz  web sitesini kurabilirsiniz.

Örnek siteleri  https://www.hazirwebsitem.net/hazir-firma-sitesi adresinden görebilirsiniz.

Önceki İçerikİnşaat Firmaları İçin Hazır Web Sitesi
Sonraki İçerikGoogle Arama Ağı Reklamları
2009’dan beri Kadirbakmaz.com’da yazıyorum. Kurucusu olduğum Polen Medya'da butik dijital pazarlama hizmetleri ve dönüşüm odaklı web hizmetleri sunuyoruz. Daha fazlası için Hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz